12 квіт. 2024

Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії

3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.

Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA

Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.
11 квіт. 2024

Терапія мистецтвом

Розпис писанок має глибокий символічний зміст. Це – передача спадщини та традицій із покоління в покоління.
11 квіт. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Готуємось до НМТ завчасно

В освітньому осередку Vcentrі Hub м. Київ за ініціативи Управління освіти старшокласники Бахмутської міської ТГ продовжують готуватися до НМТ
10 квіт. 2024

«Від писанки до писанки»

У межах фестивалю-естафети «Від писанки до писанки» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти № 5, 7, 10 та 18 стали учасниками Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»
9 квіт. 2024

У Бахмутській ЗОШ № 5 триває природоохоронна акція «ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ» у рамках місячника екологічного виховання

З кожним днем сильніше гріє весняне сонечко, природа оживає, починається веселе цвітіння перших весняних квіток, таких як - підсніжники, проліски, медунка, фіалка.
9 квіт. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії "Хімія їжі"

На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Полтава" завдяки EcoSchool діти та дорослі дізналися про "хімію" їжі. Учасники майстер-класу з'ясували, що відбувається в нашому організмі при вживанні деяких продуктів...
8 квіт. 2024

Результати виставки-конкурсу малюнків дітей та молоді Бахмутської ТГ «Весняний настрій надихає»

З 18 по 31 березня 2024 року Бахмутським ЦТТДЮ було проведено виставку-конкурс малюнків дітей та молоді Бахмутської міської ТГ «Весняний настрій надихає» з метою виявлення талановитих дітей, підвищення майстерності учнів та популяризації образотворчого мистецтва серед молоді міста.
8 квіт. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Наше здоровʼя-це цінний скарб

​Так добре, що прийшла весна і принесла нам тепло. Для наших діточок є можливість відірватися від своїх гаджетів та за допомогою рухливих ігор на повітрі подбати про своє здоров’я.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.