23 квіт. 2024

Пристрої для навчання

І знову учні бахмутських шкіл отримали ґаджети для більш якісного навчання. На цей раз була визначена благодійними організаціями цільова категорія - учні початкових класів та учні пільгових категорій.
23 квіт. 2024

Завершення атестаційної кампанії

Атестація… Це слово відомо усім педагогічним працівникам, оскільки це демонстрація найкращих професійних умінь за 5 років.
22 квіт. 2024

Навчання протягом життя!

У суботу, 20.04.2024 вчителі школи Поліна Костюченко та Оксана Єршова відвідали Магістральну (не) конференцію міні EdCamp Dnipro "Освіта сьогодні: надолужити втрачене" в ліцеї Міжнародних відносин УМСФ.
21 квіт. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває

Відбулася ще одна консультація з української мови в межах підготовки до НМТ на освітній локації «З БАХМУТОМ У СЕРЦІ ПОЛТАВА»
19 квіт. 2024

День довкілля в закладах дошкільної освіти

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля

З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.
19 квіт. 2024

Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.
19 квіт. 2024

Вітаємо переможців Обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді "Донбас заповідний"!

У дистанційному режимі Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено Обласний еколого-краєзнавчий рух учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний».
18 квіт. 2024

Освітяни Бахмутської ЗОШ№12 взяли участь у тренінгу в Києві

Сьогодні директор школи №12 Інна Астапова та практичний психолог Інна Ткаченко взяли участь у тренінгу «Креативність без чату GPT”, який організувала ГС « Освіторія» у Києві
17 квіт. 2024

Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО

Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.