Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA

12 квіт. 2024
Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.

Як згуртувати колектив (педагогічний, учнівський, батьківський, шкільний)? Це питання є актуальним завжди. Саме про це дізналися при відвідуванні різноманітних локацій (не)конференції.
Учительська паралель дала можливість представити колегам досвід роботи освітньої локації «З Бахмутом у серці» та розповісти про специфіку організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти  в дистанційному форматі.
День видався насиченим враженнями, живим спілкуванням із колегами, позитивними емоціями та навіть смаковими відчуттями!
Щиро дякуємо Рибаківському ліцею Коблівської сільської ради
с. Рибаківка за надану можливість відкриття нових освітніх горизонтів, поглиблення знань, отримання цінних інсайтів від провідних експертів та пропозицію щодо подальшої співпраці!

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».