«Від писанки до писанки»

10 квіт. 2024
У межах фестивалю-естафети «Від писанки до писанки» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти № 5, 7, 10 та 18 стали учасниками Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»

Атмосферу стародавніх українських традицій для учнів відтворив майстер традиційних народних ремесел Дмитро Денисенко. Школярі дізналися про зміст закодованих символів та навчилися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. Неформальний творчий простір та гарний настрій допомогли створити справжні витвори мистецтва.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.