Заклади освіти

Мережа закладів
дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, розташованих на території
Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади
у 2020-2021 навчальному році

дошкільної

загальної середньої

позашкільної
освіти

Статути закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради

Заклади дошкільної освіти

Заклади загальної середньої освіти

Зайцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Покровський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

Заклади позашкільної освіти

Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва
Бахмутський  міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва
Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій
Бахмутський дитячо-юнацький клуб "Дельфин"

Комунальні установи

КУ "Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут"
КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради"