Заклади освіти

Мережа закладів
дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, розташованих на території
Бахмутської міської територіальної громади

дошкільної

загальної середньої

позашкільної

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.

25 квіт. 2024
Особливості реалізації пріоритетних напрямків роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти, в якій взяли участь головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності Дмитро Биканов, практичний психолог відділу методичної та психологічної роботи Тетяна Слободянюк, спеціалісти Управління Тетяна Коломак, Вікторія Рязанцева, методист відділу методичної та психологічної роботи Ірина Нікітіна та директори закладів дошкільної освіти.