Вас вітає Управління освіти
Бахмутської міської ради Донецької області!

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

1. Прогнозування і стратегія розвитку спроможної освітньої інфраструктури на території Бахмутської міської територіальної громади.

2. Забезпечення функціонування закладів освіти на території Бахмутської міської територіальної громади, доступності та якості освітніх послуг.

3. Впровадження дієвої системи національно-патріотичного виховання дітей на засадах регіонального компоненту та педагогіки сталого розвитку

4. Впровадження інноваційних проєктів, спрямованих на оновлення змісту, форм, методів і технологій навчання та виховання учнів в умовах Нової

української школи.

5. Забезпечення наступності та взаємодії закладів дошкільної освіти, початкової школи, базової середньої освіти для створення фундаменту успішного розвитку дитини в умовах Нової української школи.

6. Розширення та удосконалення досвіду застосування різних форм навчання: інституційної, дистанційної, вечірньої, індивідуальної, тощо.

7. Реалізація моделі інклюзивної освіти (визначення рівнів підтримки дітей з ООП) в умовах закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти через сумісну діяльність з комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут».

8. Підвищення рівня професійної компетентності педагогів через сумісну діяльність з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».

9. Посилення соціального захисту учасників освітнього процесу.

10. Удосконалення системи державно-громадського управління. Інтеграція освіти Бахмутської міської ТГ у міжнародний освітній простір.

11. Проведення моніторингових досліджень у сфері освіти.

12. Надання закладам та установам освіти практичної і методичної допомоги щодо моніторингу, зовнішнього незалежного оцінювання (національного мультипредметного тесту), охорони праці, техніки безпеки та цивільного захисту в  умовах воєнного стану, дослідження матеріально-технічних умов, навчально- методичного і кадрового забезпечення, енергозбереження, консультаційно- аналітичної допомоги стосовно стану дотримання законодавства у закладах та установах освіти, координація заходів щодо усунення недоліків у їх діяльності.

13. Здійснення інформаційної діяльності, в тому числі збір, аналіз,поширення та забезпечення доступу до інформації у сфері освіти, створення власних інформаційних систем і баз даних.

25 квіт. 2024
Особливості реалізації пріоритетних напрямків роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти, в якій взяли участь головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності Дмитро Биканов, практичний психолог відділу методичної та психологічної роботи Тетяна Слободянюк, спеціалісти Управління Тетяна Коломак, Вікторія Рязанцева, методист відділу методичної та психологічної роботи Ірина Нікітіна та директори закладів дошкільної освіти.

25 квіт. 2024
Педагоги нашого дошкілля взяли участь у моніторингу освітньої програми МДУ
Переконувати у важливості інклюзивного навчання дошкільників - вже не на часі, це очевидно. А подбати про його якість – нагальне завдання сьогодення та майбуття. Якісна інклюзія в освіті – це насамперед педагоги-професіонали. І про них треба дбати заздалегідь

24 квіт. 2024
Тиждень охорони праці в Бахмутській школі № 2
Щороку у квітні проводиться Тиждень охорони праці. Учні Бахмутської ЗОШ № 2 ознайомились з поняттям «охорона праці», дізналися про можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час війни, дотримання правил безпеки при роботі з комп‘ютерною технікою, дотримання правил безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, повторивши правила поведінки під час онлайн-уроку, коли подають сигнал «Тривога».