Вас вітає Управління освіти
Бахмутської міської ради Донецької області!

Наша адреса: 84510, Донецька область, м. Бахмут, вул.Горбатова, буд.42
Телефон, факс: (06274)41551
Електронна пошта: [email protected]

Основні напрямки та завдання Управління освіти:

- Реалізація державної політики в сфері освіти та забезпечення відповідності результатів навчання вимогам, встановленим законодавством, відповідним стандартом освіти.

- Аналіз стану освіти на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, прогнозування розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних закладів освіти незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян.

- Розробка та організація виконання програми розвитку освіти.

- Забезпечення доступних та рівних умов для здобуття громадянами, які проживають на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, дошкільної, повної загальної середньої  та позашкільної освіти.

- Навчально-методичне  керівництво закладів освіти, що розташовані на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади і є комунальною власністю, організація їх фінансового забезпечення та зміцнення їх матеріальної бази; координація діяльності цих закладів освіти, а також закладів освіти інших форм власності.

- Комплектування керівними кадрами закладів загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, у порядку, визначеному законодавством.

- Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності в освітньому процесі закладів загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти, розташованих на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

- Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров'я та захисту прав учасників освітнього процесу в закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти.

- Сприяння розвитку громадського та учнівського самоврядування у закладах загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти.

Управління освіти Бахмутської міської ради сьогодні:

Сьогодні на території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади функціонують 25 закладів дошкільної освіти, в яких виховуються близько 2707 дітей. На базі закладів дошкільної освіти працюють 28 спеціальних, 4 санаторні, 7 інклюзивних та 67 груп з пріоритетним напрямком діяльності.

7605 учнів здобувають загальну середню освіту на базі 17 денних шкіл, з яких 10 - це заклади І-ІІ ступенів (ЗОШ №№ 1, 2, 3, 4, 9, Зайцівський ЗЗСО, Покровський НВК, Клинівський ЗЗСО, Іванівський ЗЗСО, Опитненський ЗЗСО) і 7 - заклади І-ІІІ ступенів (ЗОШ №№ 5, 7, 10, 12, 18, 24, НВК №11). На території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади працюють 2 школи з поглибленим вивченням предметів (НВК №11, ЗОШ №24) та 1 з  профільним навчанням (ЗОШ №5). У 7 закладах загальної середньої освіти (№№ 4, 5, 7, 10, 24, НВК №11, Іванівський ЗЗСО) відкрито 14  інклюзивних класів для дітей з особливими освітніми потребами. На базі ЗОШ №18 функціонує дистанційна школа для 80 дітей з території, яка непідконтрольна Україні.

Залишилась широкою мережа закладів позашкільної освіти. На базі 116 гуртків займаються 3349 вихованців. Крім того при Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва працюють 6 кімнат школярів, які відвідують 640 дітей.