18 бер. 2024

Перемога на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Розквіт нації»

З метою популяризації дитячої та юнацької творчості в Україні, у період з 07.02.2024 по 21.02.2024 проходив Всеукраїнський дистанційний конкурс мистецтв «Розквіт нації», організований Центром культурних та освітніх програм Києва.
18 бер. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії НМТ у дії

"Йдіть за своїми мріями з рішучістю. Ви все зможете, просто повірте!"
15 бер. 2024

«Весела Масниця»

Прийшла масниця – прийшла з млинцями. Пригощає смачненько нас із вами.
14 бер. 2024

«Вічний, як народ»

14 березня 2024 року дошкільний навчальний заклад ясла-садок №18 «Росинка» провів сумісно з колективом ЗДО «Намистинка» м. Вишневе Київської області онлайн крос - промоушен «Вічний, як народ», присвячений великому кобзарю Тарасу Шевченко.
13 бер. 2024

Година пам’яті, присвячена роковинам загибелі Дмитра Чернявського

За ініціативи Управління освіти відбулась година пам’яті, присвячена роковинам загибелі Дмитра Чернявського. На зустріч були запрошені учні старших класів закладів загальної середньої освіти.
13 бер. 2024

Творчість Шевченка очима дітей

Віддавати шану національним культурним скарбам та виховувати глибоке розуміння національної спадщини серед молоді завжди було важливим завдан-ням. І вперше Бахмутський ЦТТДЮ провів онлайн-конкурс творчості, присвя-чений великому українському поету та художнику – Тарасу Шевченку.
11 бер. 2024

Нехай слова Тараса Шевченка завжди будуть в серці кожного українця!

Тарас Шевченко – це не лише ім'я відомого поета, але й символ України! Він вважається провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який усвідомлював біль і радість свого народу.

Зустріч учнів ЗОШ № 12 з письменницею Євгенією Пірог

У рамках співпраці закладу з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва учні 2-4 класів зустрілися з українською письменницею, автором і куратором Всеукраїнської ініціативи "Додай читання" Євгенією Пірог, яка прийшла на зустріч разом з героями історій з Читаполіса - Читаксою та Мурчителою.

Здобутки до дня народження Шевченка

У 210-й день народження Тараса Шевченка здобувачі освіти та педагоги закладів освіти взяли участь у різноманітних заходах, що сприяли розвитку творчих здібностей учасників освітнього процесу, вихованню любові до національної культури, почуття гордості за Україну, за її національного генія.

Бахмутські керівники на EDCAMP EDUCATOR

9 березня керівники ЗОШ 12 Інна АСТАПОВА,НВК 11 Олена ЛАВРЕНКО,Опитненського ЗЗСО Олена ПЕСЛЯК та заступник директора ЗОШ 5 Ірина КОВАЛЕНКО,стали учасницями афілійованої (не)конференції EdCamp Educator з теми:"ППО в дії:Підтримуємо.Перемагаємо.Об'єднуємо" у м.Київ.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.