Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії

12 квіт. 2024
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.

Учні Бахмутського НВК№11 Ксенія Насоненко (5-В клас), Владислав Мовчан (9-А клас), Даніїл Калуцький (9-В клас), Іван Асташов (11-Б клас), Данило Євдокимов (11-Б клас) стали учасниками нетипового уроку в STEM лабораторії при  Донецькому інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Київ). Учні були в захваті від суперсучасного кабінету, укомплектованого всім необхідним обладнанням для роботи над проєктами за концепцією STEM.

Під менторством керівника STEM лабораторії Михайла Бурлей діти проєктували та програмували власну модель, створювали робочий зразок та 3D вироб. Головне, що кожен учень мав змогу не тільки провести всі підготовчі етапи, але й стежити за всім процесом тривимірного друку своєї авторської моделі… і отримати її в подарунок. Сповнені позитивних емоцій від спілкування, задоволені результатами своєї праці учні подякували ментору Михайлу Бурлей, а також запропонували свої ідеї щодо активного впровадження 3D-техніки на уроках, що, на їхню думку, сприятиме заохоченню до соціального підприємництва, розвитку творчості та креативності

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».