«Навчальний заклад Бахмута – це країна дитинства,
де живе сучасне і твориться майбутнє»

1. "Бахмутська школа №7 – школа співпраці, співучасті, співдружності"

2. "Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 – сучасний заклад освіти"

3. "Школа – це завжди яскраві моменти в житті людини"

4. "Дитячо-юнацький клуб «Дельфін» – це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє"

5.Бахмутський МЦДЮ " Творчий простір - кожній дитині"

6. "Сонячні діти"

7. "Україна - рідний край - люби її і поважай!"

8. "ТОП-10 ознак сучасної школи"

9. "Бахмутська ЗОШ №5 - територія радості та дитинства"

10. "Бахмутський НВК №11 – Школа багатьох поколінь..."

12. "Країна ромашкового дитинства"