#ОсвітніЛокаціїВДії Наше здоровʼя-це цінний скарб

8 квіт. 2024
​Так добре, що прийшла весна і принесла нам тепло. Для наших діточок є можливість відірватися від своїх гаджетів та за допомогою рухливих ігор на повітрі подбати про своє здоров’я.

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Дніпро» для дітей та їхніх батьків Бахмутської міської ТГ були проведені веселі ігри та естафети, які організували  Ольга Біленко (ЗОШ №2), Тетяна Блінова та Тетяна Гончарова (ЦТКЕ). Діти грали в сучасні «класики», змагалися на спритність та вміння своєчасно згуртуватися, розробляли дихання за допомогою повітряних кульок. Звісно,  чим більше проводиш час на повітрі, постійно рухаєшся, то завжди швидше зголоднієш. Тому після усіх пройдених етапів естафет діти підкріпилися солодощами.  Наше  здоров’я в наших руках! Знаходьте  завжди час для прогулянки  чи ранкової пробіжки!

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024