Очищення влади

Реалізація Закону України "Про очищення влади"

Нормативно-правова база

Закон України"Про очищення влади"
Постанова Кабінету міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563"Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади""
Розпорядження Кабінету міністрів України від від 16 жовтня 2014 р. N 1025-р"Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади""
Наказ Міністерства юстиції України від 16 жовтня 2014 року № 1704/5 "Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади""
Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100"Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади", та форми висновку про результати такої перевірки
Розпорядження міського голови від 18.08.2015 № 224 рк "Про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» "
Наказ віддлу освіти Артемівської міської ради від 31.08.2015 №346 "Про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» "

ПІБ Посада Дата початку перевірки Документи
1 Нарикова Аліна Вадимівна Головний спеціаліст-юрисконсульт 28.03.2016

2 Заікіна Оксана Володимирівна Заступник начальника 21.07.2020

Результати перевірки

3 Стецюк Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти 26.08.2020

Результати перевірки

4 Биканов Дмитро Андрійович Головний спеціаліст-начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності 27.08.2020