День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12

25 квіт. 2024
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. День почався із зустрічі педагогів «Дотримання правил охорони праці – запорука збереження життя та здоров’я», потім класні керівники провели ранкові зустрічі «День ЦЗ. Бути обізнаним. Вибухові предмети. Запобігти! Врятувати! Допомогти!», у ході яких відбулися онлайн-бесіди з учнями «Як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій в умовах воєнного часу».

На уроках основ здоров’я, «Захист України» проведені практичні онлайн-заняття «Засоби індивідуального захисту», «Найпростіші засоби пожежогасіння», «Надання домедичної допомоги», переглянули навчальні відеоролики «Безпека дітей під час війни», «Правила поводження під час обстрілу». На уроках української мови та в початкових класах проведено міні-диктанти «Як уберегтися від пожежі», «Вогонь – друг чи ворог». Учні 2 – 4 класів брали участь у бібліотечному уроці, під час якого ознайомилися з  електронними книгами «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт». Проведено тематичні уроки з фізики, географії, біології, під час яких були розглянуті важливі питання особистої безпеки, повторили алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту проведено цікаво та корисно для кожного.   Усі переконалися в тому, що отримані знання можуть знадобиться у повсякденному житті.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024