#ОсвітніЛокаціїВДії "Хімія їжі"

9 квіт. 2024
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Полтава" завдяки EcoSchool діти та дорослі дізналися про "хімію" їжі. Учасники майстер-класу з'ясували, що відбувається в нашому організмі при вживанні деяких продуктів...

Наприклад, кола містить ортофосфорну кислоту та велику кількість цукру, що призводить до жахливих наслідків. Желейні цукерки, якщо вони мають природний колір, інколи можна вживати, але це робити зовсім не бажано. Чипси виготовляють із несправжньої картоплі,  вони містять дуже багато неякісної олії.
 На завершення ціквих експерементів діти  побачили мікроби,  з'ясували, що у боротьбі з ними  допомагає   просте мило.
Тож майстер-клас вийшов змістовний, цікавий та корисний.

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024