У Бахмутській ЗОШ № 5 триває природоохоронна акція «ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ» у рамках місячника екологічного виховання

9 квіт. 2024
З кожним днем сильніше гріє весняне сонечко, природа оживає, починається веселе цвітіння перших весняних квіток, таких як - підсніжники, проліски, медунка, фіалка.

Але кількість їх, особливо підсніжників, поступово зменшується. Люди зривають лісові квіти не задумуючись про ту шкоду, яку вони наносять природі.

Бахмутська школа № 5 долучається до Всеукраїнської екологічної акції «Збережемо первоцвіти», мета якої: виховувати в дітей почуття прекрасного, бережливе ставлення до природи, до перших весняних квітів.

Тож нехай тепло весни розтопить не тільки сніг та кригу на річці, нехай теплий сонячний промінець достукається до кожного з нас і ми будемо творити добро: не руйнувати та нищити, а оберігати та примножувати.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.