Управління освіти Бахмутської міської ради
 
84500, Донецька область, м.Бахмут, вул. Б.Горбатова, 42, (06274)41551, [email protected]





Новини


25 жовт. 2021
Дистанційне навчання у школі № 5
І знову дистанційне навчання…. «Краще» це чи «гірше» - не можна стверджувати однозначно. Адже такі поняття завжди були суб’єктивними. Ситуація, яка комфортна та ефективна для однієї людини, може стати незручною та незрозумілою для іншої.

23 жовт. 2021
Правила пожежної безпеки ми знаємо, в цікаві ігри граємо
Як допомогти дітям засвоїти правила пожежної безпеки? Щоб діти не лише запам’ятали правила, а й навчилися керуватися ними у житті, слід час від часу проводити навчальну, роз’яснювальну роботу на заняттях, у повсякденні та під час ігор.

23 жовт. 2021
Триває місячник національно – патріотичного виховання та Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у ЗОШ №5
У рамках місячників педагогами Бахмутської ЗОШ №5 дистанційно була організована виставка - експозиція «Краєзнавчий портрет міста». Діти мали змогу детальніше ознайомитись із підприємствами міста Бахмут та їх продукцією, переглянули фото пам'яток рідного міста та пригадали, на яких вулицях вони розташовані. Виставка аматорського фото, яку учні готували заздалегідь, була оформлена бібліотекарями в коридорі школи. На представлених фото можна побачити мальовничі та цікаві куточки рідного краю, які учні фотографували під час екскурсій та подорожей, прогулянок містом.

Всі новини

НАША ГОРДІСТЬ
 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2020-2021 навчального року

 

4ce7367d35a2c572e2ae48fede9d1c59.md.jpg de4e90cbf908fb8f6cb3fe78ab71c012.md.jpg 10228201e1b76e5c663c48a3ec200d87.md.jpg 8a5c0044b435808a34ac174cec81247c.md.jpg
Панова Олеся,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня в обласному етапі Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва "Смарагдові  витоки"
Ратундалов Максим,
учень 4 класу НВК №11
Диплом  І ступеня Чемпіонату
Донецької області з авіамодельного спорту
Кубка "Pink Flight"
Міщенкова Ельміра
Арзу-Гиз,
учениця 9 класу ЗОШ №18
Диплом  ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
Милокостова Аліна,
учениця 7 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня обласного конкурсу виразного читання "Майстер слова"
b54c7537e0600a39cdfd2abac43cddd0.md.jpg 11aa5aa97941303d39b4ea6ccc95a40f.md.jpg 4a82838bc639f9af4205389fb3ff85fe.md.jpg 6ed55c95dac7380257d63e50c03705ac.md.jpg
Бобрик Максим,
учень 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня у всеукраїнський олімпіаді з фізики факультету РБЕКС ХНУ ім.В.Н.Каразіна для учнів 10-11 класів "Радіоолімпіада"
Чернушенко Ілля,
учень 2 класу НВК №11
Диплом  І ступеня Чемпіонату
Донецької області зі спортивного орієнтування
"Don Orient Champ"
Дяченко Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня
та медаль в номінації "Вокал"
Міжнародного конкурсу-фестивалю
"SOZVEZDIYE-GOLD EUROPE-ASIA 2021"
Шуверов Олександр,
учень 10 класу НВК №11
Диплом  І ступеня Чемпіонату
Донецької області зі спортивного орієнтування
"Don Orient Champ"
3e600bcf73768374ca0fd757922ae79e.md.jpg 399c817fb4111212202486abcb522f39.md.jpg e386b035f2eb06fbc4f5d23b9885952c.md.jpg 1920ae8c66963c323319cb471442d22f.md.jpg
Андрушок Єлизавета,
учениця 6 класу ЗОШ №18
Лауреат І ступеня
Міжнародного конкурсу
"SPRING SYMPHONY" PRAGUE
Артюхов Микита,
учень 5 класу ЗОШ №12
Диплом  ІІ ступеня обласного конкурсу виразного читання "Майстер слова"
Козодаєва Софія,
учениця 9 класу ЗОШ №18
Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв "Wintermelodi 2020" (Словаччина)
Єщенко Микита,
учень 5 класу НВК №11
Лауреат І ступеня
в номінації "Образотворче мистецтво" Міжнародного фестивалю таланту "ZIRKA"
0749ef69f2bb5cf27815cfe94f144a70.md.jpg 0a3e93771abf3ff74dcc9062d2383b94.md.jpg acda2c6dda33c095891a70ffd6f362f9.md.jpg 85a71af7bca612cb410e88f4d3d59ae9.md.jpg
Кравченко Родіон,
учень 8 класу НВК №11
Диплом  І ступеня обласного конкурсу виразного читання "Майстер слова"
Голубченко Софія,
учениця 8 класу
Опитненського ЗЗСО
Диплом  ІІІ ступеня
в І (обласному) етапі
Всеукраїнського конкурсу юних дослідників "Кристали"
ім.Євгена Гладишевського
Шутько Федір,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом  І ступеня Чемпіонату
Донецької області з авіамодельного спорту
Кубка "Pink Flight"
Шумай Андрій,
учень 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
e5bd747abc5233cf3816f1447feb156d.md.jpg c6a8d78202784b9213bb75ee1e222798.md.jpg d10cb1903df5ba66b926ba94ee8ea062.md.jpg b4a7f6e9a93b93113f43d59aab663a14.md.jpg
Чуприн Матвій,
учень 4 класу ЗОШ №7
Диплом  ІІІ ступеня в обласній виставці квіткових композицій, присвяченій
Дню Захисника України
Сусарєва Таїсія,
учениця 7 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня
та медаль в номінації "Вокал"
Міжнародного конкурсу-фестивалю
"SOZVEZDIYE-GOLD EUROPE-ASIA 2021"
Ходарєв Герман,
учень 9 класу
Покровського НВК
Диплом  І ступеня в Регіональному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт старшокласників з науково-промислового профілю
(секція "Українська філологія")
Тузова Лариса,
учениця 11 класу НВК №11
Диплом  ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
9297ed0b6df9ca2c8b1efb5465d658fd.jpg 210af49245585a1c1ac1a26bae321660.md.jpg eae146dd781191e71fc5e9e76459f2e0.jpg  
Первушина Катерина,
учениця 9 класу ЗОШ №24
Диплом  ІІ ступеня Всеукраїнського етапу ХІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської молоді
ім.Тараса Шевченка
Ткаченко Єлизавета,
учениця 10 класу ЗОШ №18
Лауреат І ступеня
Міжнародного конкурсу
"RACCONTO DI PRIMAVERA" ITALYA
Чуйко Поліна,
учениця 10 класу ЗОШ №12
Диплом  ІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України
 

 

 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2019-2020 навчального року
 

 

745f3db1229a32518c5cd72f4d30426f.jpg

3d5b958830c8918bea200a981992dfa9.jpg

701d38812c969905f69c68922031f836.jpg

326bda58d38048d12bdc5e7b68669032.jpg

Шистка Михайло,
учень 5 класу ЗОШ №18

Диплом  ІІІ ступеня фінального (всеукраїнського) етапу Х Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Наставник Барнич О.В.
 Никифорова Олена,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом І ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Удовиченко А.О.

Дмитрієв Анатолій,
учень 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Ткалич І.А.
Босий Вадим,
учень 11 класу Опитненського ЗЗСО

Диплом І ступеня І (регіонального) туру Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді

Наставник Проценко Н.С.

ebc40c5cd27034c0627809b8c56055ce.jpg

eae146dd781191e71fc5e9e76459f2e0.jpg

Березовська Ірина,
учениця 10 класу НВК №11

Диплом  І ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Тимошенко О.Ф.
Клименко Вероніка,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІ ступеня Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Наставник Донченко Т.Л.

Чуйко Поліна,
учениця 9 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з англійської мови

Наставник Богданцева Л.В.

Наголенко Марина,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з географії

Наставник Мошегова Т.Г.

2f356f04e8b91d7ca1e8091da0597e84.jpg

add1e1b5a1c4d27b249d272b28054470.jpg

12f9ee51483697d747562567d39b8c79.jpg
Єрофєєв Семен,
учень 10 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Ткалич І.А.
Князєв Олексій,
учень 9 класу ЗОШ №7
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Цимбал А.О.

Михальченко Олександра,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з російської мови та літератури

Наставник Фокіна С.В.
Білецька Валерія,
учениця 10 класу ЗОШ №10

Диплом  ІІІ ступеня фінального (всеукраїнського) етапу Х Міжнародного конкурсу ім.Тараса Шевченка

Наставник Бондар Т.В.
a954605c1ac93dda3a09e039b52d1afd.jpg f05c6e6e0200b6f685150bc111fad78c.jpg 9297ed0b6df9ca2c8b1efb5465d658fd.jpg

542a988562ba464d3b24a5e048aad726.jpg

Безугла Аліна,
учениця 11 класу НВК №11

 Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Медицина»)

Наставник Шепель О.А.

Ромашко Марія,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Українська мова»)

Наставник Холод Н.О.
Первушина Катерина,
учениця 8 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Громова Ю.О.
Драбчук Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Українська література»)

Наставник Холод Н.О.
6a7b7a174ffc4ce7840c35e713972d43.jpg

3a2ad95409676f1a0cfae6c6cf4f6f6d.jpg

Нікітін Владислав,
учень 10 класу ЗОШ №18

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Маренченко А.В.
Гасанов Денис,
учень 10 класу ЗОШ №5

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом І ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Лобанов Олександр,
учень 8 класу Опитненського ЗЗСО

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Шумай Л.П.
1c87e1eb559dcbdb8e4ceaee5167e355.jpg ebb535c059c56d4ed27bd53f19321e25.jpg 5115a13aca42a365e17c8e1739dd12dd.png   3a8d4964c86cb922e8cc4674bdd23961.jpg
Ткаченко Антон,
учень 10 класу ЗОШ №12

 Диплом  ІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Шепель О.А.
Жук Микола,
учень 10 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з історії

Наставник Чухлєбова О.А.
Затонський Родіон,
учень 8 класу ЗОШ №2

Диплом ІІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Сажнєва В.І.

Заікін Руслан,
учень 9 класу ЗОШ №24

Диплом  І ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Обдарована молодь 2020"

Наставник Герасименко Е.М.

3784571ee6a508b39a23471b7ba39bff.jpg

57a6b8c82fe7a9006e971db424ce2b34.jpg 1e1c99fa0520abf78f7ca331254ae86f.jpg
Василенко Анастасія,
учениця 7 класу НВК №11

Диплом  ІІ ступеня Чемпіонату Європи (Румунія) з радіопеленгування

 
Наставник Науменко В.С.
Шулятицька Анастасія,
учениця 3 класу НВК №11
 
Диплом  ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

Наставник Єфімов Д.В.

Дмитриченко Ірина,
учениця 8 класу НВК №11
 
Диплом  ІІІ ступеня Чемпіонату Світу зі спортивної радіопеленгації
 
 
Наставник Науменко В.С.

Удовенко Максим,
учень 11 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення "Матеріалознавство")
Наставники Шепель О.А., Фуртак А.П.

 

9bc1779a6ca2e04299a48a7db7629eb4.jpg

 
  Тузова Лариса,
учениця 10 класу НВК №11

Диплом І ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Зоологія та ботаніка»)

Наставник Бак В.Ф.
Удовиченко Єлизавета,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом І ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
 

 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2018-2019 навчального року

 

Алієв Денис,
учень 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Технічні науки») 

Наставники: Шепель О.А., Фуртак А.П.

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «іTalent»

Наставник Демченко О.В.
Колеснік Михайло,
учень 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня IV етапу олімпіади з французької мови

Наставник Неклеса В. О.

Диплом І ступеня IІІ етапу олімпіади з англійської мови

Наставник Мельник І.Є.
Карпук Сергій,
учень 9 класу ЗОШ №4

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Друпп А.В.
Лі Дар’я,
учениця 8 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник
Жукова-Якубчак А.В.
Березовська Ірина,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Тимошенко О.Ф.
Мельникова Анна,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Удовиченко А.О.
Кириленко Аліна,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості «Нові в медіа»

Наставник Герасименко Е.М.

Наголенко Марина,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з географії

Наставник Мошегова Т.Г.
Швецов Максим,
учень 8 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з математики

Наставник Ночовка В.І.
Меженна Ірина,
учениця 11 класу НВК №11

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з математики

Наставник Кудіна О.І.

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Наставник Коміна Л.В.
Аністратенко Маргарита,
учениця 7 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Дроздова Н.Ю.
Білецька Валерія,
учениця 9 класу ЗОШ №10

Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Бондар Т.В.
1c87e1eb559dcbdb8e4ceaee5167e355.jpg

Косяк Семен,
учень 10 класу НВК №11

Диплом І ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»)

Наставник Лавренко О.О.

Ткаченко Антон,
учень 10 класу ЗОШ №12

Диплом  ІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Шепель О.А.
Рьова Вікторія,
учениця 6 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Бондар Т.В.
Степанова Софія,
учениця 9 класу ЗОШ №10

Диплом ІІІ ступеня IV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Наставник Бондар Т.В.
Григоренко Олексій,
учень 10 класу НВК №11

Диплом  І ступеня ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання/технологій

Наставник Моськін В.П.
Гасанов Денис,
учень 9 класу ЗОШ №5

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 10 класу ЗОШ №5

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Париш О.М.
Девінська Вероніка,
учениця 11 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з російської мови та літератури

Наставник Чурсіна М.М.

Гулідов Матвій,
учень 11 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Історія»)

Наставник Чухлєбова О.А.
Жук Микола,
учень 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з історії

Наставник Чухлєбова О.А.
Кокул Єгор,
учень 9 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Фуртак А.П.

Каравацька Катерина,
учениця 10 класу НВК №11

Диплом переможця фінального етапу ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

Наставник  Сутковий В.Л.
Ковтун Емілія,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з російської мови та літератури

Наставник Чурсіна М.М.

Пятенко Марія,
учениця 11 класу ЗОШ №5

Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з біології

Наставник Краснова І.М.

Кодола Анна,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Наставник Коміна Л.В.
Удовенко Максим,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з німецької мови
Наставник Дронова Г.О.

Топчийова Владислава,
учениця 11 класу ЗОШ №12

Диплом ІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Хімія та біологія»)

Наставник Шепель О.А.
Тузова Лариса,
учениця 9 класу НВК №11

Диплом І ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Хімія та біологія»)

Наставник Бак В.Ф.
Гусак Ганна,
учениця 8 класу ЗОШ №12

Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу олімпіади з фізики

Наставник Шепель О.А.

Гребенюк Валерія,
учениця 9 класу ЗОШ №18

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Математика»)

Наставник Жучок Л.Д.
Сеник Ельвіра,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

Наставник Барська О.І.
Удовиченко Єлизавета,
учениця 9 класу ЗОШ №24

Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з хімії

Наставник Кисельова О.Л.
Хромихіна Катерина,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН (секційне відділення «Науки про землю»)

Наставник  Гаврик Ю.С.
Яворницька Алла,
учениця 11 класу ЗОШ №24

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу олімпіади з географії

Наставник  Гаврик Ю.С.
     
 

Гасинець Анастасія,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 11 класу ЗОШ №18

Диплом переможця фінального етапу Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості «Нові в медіа»

Наставник  Герасименко Е.М.
   

 

НАША ГОРДІСТЬ
 

Стипендіати Бахмутської міської ради за підсумками 2017-2018 навчального року

 

Алієв Денис,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
з інформаційних технологій «ІTalent»
Наставник Демченко О.В.
Колеснік Михайло,
учень 10 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня IV етапу
олімпіади з французької мови
Наставник Неклеса В.О.
Чернишов Денис,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Технології програмування»
Наставник Коміна Л.В.
Лі Дар’я,
учениця 7 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня IІІ етапу
Міжнародного конкурсу
з української мови ім.П.Яцика
Наставник
Жукова-Якубчак А.В.
Березовська Ірина,
учениця 8 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня IV етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Зеленська М.С.
Деркачов Артем,
вихованець Бахмутського МЦДЮ,
учень 10 класу ЗОШ №24
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Диплом ІІ ступеня
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Кириленко Аліна,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 10 класу ЗОШ №18
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Дипломи ІІ та ІІІ ступенів
фінального етапу

Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу
«Обдарована молодь-2018»
Наставник Герасименко Е.М.
Сивак Софія,
вихованка Бахмутського МЦДЮ,
учениця 9 класу ЗОШ №12
Диплом переможця фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу
журналістської творчості
«Нові в медіа»
Наставник Герасименко Е.М.
Котенджи Едуард,
учень 11 класу НВК №11
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з історії,
диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.
Меженна Ірина,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з інформаційних технологій
Наставник Коміна Л.В.
Іванов Михайло,
учениця 9 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Мінасян А.Г.
Жариков Марк,
учень 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з англійської мови
Наставник Архангельська О.А.

Косяк Семен,
учень 9 класу НВК №11
Диплом І ступеня ІІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Російська мова»
Наставник Лавренко О.О.
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади  з правознавства
Наставник Сутковий В.Л.

Ткаченко Антон,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з фізики
Наставник Шепель О.А.
Туровник Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської молоді ім.Т.Шевченка
Наставник Просяник В.В.
Астахова Валерія,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник
Уманцева-Париш В.І.
Бондар Юрій,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з технічної праці
Наставник Шараєвський В.М.
Гасанов Денис,
учень 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Гулієва Вісала,
учениця 9 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Девінська Вероніка,
учениця 10 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з російської мови та літератури
Наставник Чурсіна М.М.
Дідкова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з історії
Наставник Іванова Л.І.
Євдокимова Аліна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Кокул Єгор,
учень 8 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня IV етапу
олімпіади з фізики
Наставник Фуртак А.П.
Кулешова Таїсія,
учениця 11 класу НВК №11
Диплом ІІ ступеня ІІ етапу
конкурсу-захисту МАН
«Зоологія, ботаніка»
Наставник Бак В.Ф.
Морошан Регіна,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня фінального етапу
Всеукраїнської олімпіади
«Ісламський Схід: історія та сучасність»
Наставник Мошегова Т.Г.

Пятенко Марія,
учениця 10 класу ЗОШ №5
Диплом  І ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Дипломи  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з екології та німецької мови
Наставники: Краснова І.М.,
Чудакова І.В., Бобраков С.В.

Степанов Данило,
учень 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з географії
Наставник Мошегова Т.Г.
Удовенко Максим,
учень 9 класу ЗОШ №12
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з німецької мови
Наставник Дронова Г.О.
   
  Шакланова Олександра,
учениця 11 класу ЗОШ №5
Диплом  ІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з хімії
Наставник Париш О.М.
Медведєв Тимофій,
учень 7 класу НВК №11
Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу
олімпіади з математики
Наставник Миронова В.А.