Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!

25 квіт. 2024
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

На Уроці безпеки «Надзвичайні ситуації. Порядок дій у НС» у цікавій та змістовній формі класні керівники 1-11 класів розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах, провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Під час тематично-практичних зустрічей «Мінна безпека», «Пожежна безпека вдома», «Безпека, порятунок та захист людей у надзвичайних ситуаціях», «Надання домедичної допомоги у разі надзвичайних ситуацій» учні мали змогу отримати важливі знання та навички, які можуть врятувати життя. Під керівництвом вчителів-предметників вивчали основи безпеки, вчилися розпізнавати небезпечні ситуації та реагувати на них правильно, надавати першу медичну допомогу. Завдяки цим заннятям учні стали більш впевненими та готовими діяти в екстрених ситуаціях.

Учні мали змогу поділитися враженнями від проведених заходів а спільній онлайн-дошці.

Основна мета заходу – вироблення алгоритму ефективних дій безпеки життєдіяльності у дітей під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру. Учні та педагоги школи вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя і здоров’я.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024