День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»
25 квіт. 2024

Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

Ставимося до пожежної безпеки відповідально

Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.
25 квіт. 2024

Особливості реалізації пріоритетних напрямків роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ

На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти, в якій взяли участь головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності Дмитро Биканов, практичний психолог відділу методичної та психологічної роботи Тетяна Слободянюк, спеціалісти Управління Тетяна Коломак, Вікторія Рязанцева, методист відділу методичної та психологічної роботи Ірина Нікітіна та директори закладів дошкільної освіти.
25 квіт. 2024

Педагоги нашого дошкілля взяли участь у моніторингу освітньої програми МДУ

Переконувати у важливості інклюзивного навчання дошкільників - вже не на часі, це очевидно. А подбати про його якість – нагальне завдання сьогодення та майбуття. Якісна інклюзія в освіті – це насамперед педагоги-професіонали. І про них треба дбати заздалегідь
24 квіт. 2024

Тиждень охорони праці в Бахмутській школі № 2

Щороку у квітні проводиться Тиждень охорони праці. Учні Бахмутської ЗОШ № 2 ознайомились з поняттям «охорона праці», дізналися про можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час війни, дотримання правил безпеки при роботі з комп‘ютерною технікою, дотримання правил безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, повторивши правила поведінки під час онлайн-уроку, коли подають сигнал «Тривога».
24 квіт. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Таємниці космосу

20 квітня 2024 на освітній локації Vcentrі Hub м. Київ для дітвори Бахмутської міської ТГ освітяни Альона Старусєва (ЗДО №6) та Марина Степанова (ЗДО №56) провели розвагу "Космічна подорож".

«Green Fest»

Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.

Тиждень психології в ЗОШ №4

Уже стало доброю традицією нашої школи, проводити тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога. І це не випадково, оскільки психологія пов’язана з усіма науками, допомагає людині зануритися в цікавий світ внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.

ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ створюємо власноруч

У межах фестивалю-естафети «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти №7, 10, 18 та НВК №11 продовжили свою участь у Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!

Ставимося до пожежної безпеки відповідально