Терапія мистецтвом

11 квіт. 2024
Розпис писанок має глибокий символічний зміст. Це – передача спадщини та традицій із покоління в покоління.

Естафету фестивалю «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ», який проходить за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради,  перейняли учні Бахмутського НВК № 11, що долучилися до майстер-класу  з писанкарства. Дмитро Денисенко, майстер традиційних народних ремесел, показав красу та унікальність кожного візерунка та  кольору писанки. Діти із захопленням поринули у світ мистецтва, отримали позитивні емоції, отримали своєрідну  терапію.
   Щиро дякуємо організаторам за неповторні емоції, творче спілкування та неформальну зустріч!

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.