Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані

12 квіт. 2024
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

Адже навіть, коли ми хочемо підтримати когось, то не завжди знаємо, як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Дайте знати близькій людині, що можна не відповідати стандартними «добре», «норм», «ок».
Не соромтеся детально запитати, як минув день, чи поцікавитися почуттями. Такі запитання налаштовують на глибшу відповідь. Може, і на відверту розмову.
Інколи нам усім потрібно більше, ніж просто люб’язності. Добре знати, що поруч є хтось, кому можна довіритися.
Які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення», - пропонують психологи в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».