2 черв. 2014

Урочиста зустріч випускників і обдарованих учнів шкіл з нагоди закінчення навчального року

30 травня у Міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулось нагородження медалістів, переможців олімпіад та інтелектуальних конкурсів, випускників шкіл, технікумів, професійно-технічних училищ, Української інженерно-педагогічної академії.
28 трав. 2014

Відбулось засідання колегії відділу освіти з питань закінчення навчального року

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 28 травня 2014 року відбулось чергове засідання колегії відділу освіти, яке провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.
21 трав. 2014

Відбулася підсумкова нарада освітян з питань навчально-виховного процесу

У ході наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи були розглянуті питання закінчення навчального року
20 трав. 2014

Віват, науко молода! (Репортаж з науково-практичної конференції слухачів НВЦ «Інтелект»)

Щорічно на конференції збираються юні інтелектуали міста, яким тісно у рамках шкільної програми, які прагнуть знати більше, досліджувати невідоме і ділитися відкриттям з іншими.
20 трав. 2014

Відбувся заключний етап фестивалю «Зірки та зірочки»

На базі дошкільного навчального закладу №58 «Ясочка» пройшов заключний етап фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки»
16 трав. 2014

Третє відділення фестивалю «Зірки та зірочки»

Що таке музика? Як вона з’явилась? Де вона живе?
15 трав. 2014

Ласкаво просимо, театр!

Щоб виховати творчу особистість недостатньо тільки знайомити дітей з мистецтвом, необхідно навчити їх творити.
15 трав. 2014

«Зірки та зірочки» у Соледарі

«Зірки та зірочки» – фестиваль, який розкриває таланти дітей, став доброю традицією дошкільних закладів міста Артемівська.
14 трав. 2014

Стартував фестиваль «Зірки та зірочки»

13 травня 2014 року у дитсадку «Лісова казка» було проведено перше відділення фестивалю
7 трав. 2014