25 бер. 2024

Весняна красуня -2024

Весну часто порівнюють із юною дівчиною, яка втілює в собі красу, чарівність і ніжність. Її усмішка – промінь сонця, що розтоплює сніг і пробуджує природу, вона розносить запах квітів, її голос - це спів солов’я.
25 бер. 2024

#ОсвітніЛокацііВДії Рух- це заряд енергією

Спорт – запорука правильного розвитку підростаючого покоління. Усі знають, що рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі допомагають дитині бути спокійнішою, витривалішою, врівноваженою.
22 бер. 2024

Всесвітній день ляльок у ДНЗ №36 «Теремок»

Традицію Свята лялькарів усього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день усі професіонали й прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря або ляльки.
22 бер. 2024

Підсумки конкурсу «Стройовий впоряд»

20 березня в межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Стройовий впоряд» на знання прийомів, команд і дій під час стройової підготовки.
22 бер. 2024

До уваги учнів та їхніх батьків

Попереду весняні канікули – час для активного відпочинку, коли на вулиці більшає сонця, і вже нікому не хочеться сидіти вдома.
21 бер. 2024

Зустріч з поетесою Надією Танчинець у Бахмутській ЗОШ №12

Сьогодні у Всесвітній день поезії учні 10-11 класів, педагоги, завідувач бібліотеки, директор закладу Інна Астапова, заступник директора Валентина Вітко та методист Управління освіти Інна Міщенко мали чудову нагоду познайомитися з української поетесою Надією Іванівною Танчинець.
20 бер. 2024

Фізики та лірики Бахмутської ЗОШ№12

Чи здатні фізики бути ліриками? Відповідь: однозначно ТАК! Яскравий приклад тому - вчителька фізики, поетеса Надія Іванівна Танчинець
20 бер. 2024

Підсумкове засідання атестаційної комісії в Бахмутській зош№12

Відповідно до плану роботи у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 12 завершилося засідання атестаційної комісії за підсумками атестації педагогічних працівників у 2023/2024 н.р.
19 бер. 2024

Переможці міжнародного проєкту «Позашкілля українським дітям за кордоном"

Чи можливо надавати якісно освітні послуги дистанційно? Чи можливо організувати гурткову роботу в онлайн-форматі, адже це не є обов'язковим? Ще б пару років тому відповідь була б однозначною і категоричною. Проте час та обставини вносять свої корективи.
19 бер. 2024

Учні Бахмутської ЗОШ №12 подорожують у світ казок

Світ казок - це чудовий світ, у який кожен день відправляється дитина. Цей світ такий добрий, чарівний, привабливий. Казка несе нам радість і відчуття хвилюючого дива, у ній завжди знайдеться щось нове, цікаве і повчальне.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.