26 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Ваша унікальна можливість

У бахмутських старшокласників є унікальна можливість безкоштовно вiдвiдувати заняття, підвищити свій рівень знань та якісно підготуватися до НМТ із кожного обраного предмету.
26 лют. 2024

Триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура»

У межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Рятівник» на знання правил надання першої домедичної допомоги та елементів рятувальних робіт.
25 лют. 2024

Презентація книжки Мирослава Лаюка «Бахмут»

У книгарні «Сенс» (м. Київ) відбулася презентація й розповідь про історію створення книжки репортажів та есеїв Мирослава Лаюка «Бахмут», також відбулось відкриття й обговорення авторської фотовиставки Данила Павлова про наше місто Бахмут
25 лют. 2024

Переможець конкурсу «Битва жанрів»

Адміністрація закладу Бахмутської школи №4 від усієї душі вітає вчителя української мови та літератури закладу загальної середньої освіти Валентину Подоляк з перемогою в конкурсі «Битва жанрів»
24 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Подорож у світ старовинних слів

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків» педагоги Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ № 31), Світлана Воронцова ( ЗДО «Калинонька») запросили дітей у подорож старовинних слів.
24 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Цікава наука

Освітня локація "З Бахмутом у серці м. Полтава " долучилася до EcoSchool.
23 лют. 2024

«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

23 лютого 2022 ми проживали останній мирний день, а далі….розпач, біль, тривога, невідомість….
22 лют. 2024

Зустріч з майбутніми 10-класниками!

Відповідно до плану роботи у Бахмутській ЗОШ №12 пройшов День відкритих дверей для майбутніх 10-класників, на який було запрошено учнів нашої школи, а також Бахмутських шкіл 2, 4, 9, Іванівського ЗЗСО.
21 лют. 2024

«Мова рідна, слово рідне!»

21 лютого в день Рідної мови наші маленькі патріоти дошкільного навчального закладу ясел-садка №18 «Росинка» занурилися в чарівний світ української культури та мови під час музичного тематичного заняття «Мова рідна, слово рідне», яке підготувала та провела керівник музичний закладу Тетяна Шорохова.
21 лют. 2024

Вітаємо учнів Бахмутської міської ТГ з перемогою!

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.