1 бер. 2024

Аспекти дистанційної форми роботи закладів дошкільної освіти обговорено на онлайн нараді директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ

На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася онлайн-нарада директорів закладів дошкільної освіти, у якій взяли участь головний спеціаліст – юрисконсульт Управління освіти Аліна Нарикова, спеціалісти Управління: Тетяна Коломак та Вікторія Рязанцева, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр м. Бахмут» Оксана Коляденко та директори закладів дошкільної освіти.
1 бер. 2024

Нові закарпатські друзі Бахмутської ЗОШ№12

Сьогодні телеміст «ЗОШ№12 - Новоселецький ліцей» з'єднав два заклади освіти: учнів нашої школи та наших нових друзів із Закарпаття.
29 лют. 2024

Заняття доброти для дошкільнят

Через російську агресію щоденне життя українських дітей сповнене тривогами та небезпеками, сотні тисяч дошкільнят регулярно ховаються в укриттях від ворожих ракет.
29 лют. 2024

Весна надихає!

Ми живемо там, де можна спостерігати за зміною чотирьох пір року. Кожна з них вносить велику різноманітність у наше життя. Проте саме навесні, коли пробуджується природа, починаєш заново жити, мріяти, створювати – весна надихає!
28 лют. 2024

Ми йдемо в 10 клас

В рамках місячника профорієнтації в Бахмутській школі 5 відбулася презентація роботи профільної старшої школи, яку відвідали випускники 9-х класів разом із своїми батьками.
28 лют. 2024

Комунікуємо про інклюзію в Освітньому хабі «Донеччина»

27 лютого 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» проведено засідання дискусійного клубу “Комунікуємо про інклюзію правильно”.
27 лют. 2024

Логопедичний навчальний тренінг для батьків «Допоможіть своїй дитині»

З метою надання цільової консультативної допомоги та відпрацювання практичних навичок фахівці логопедичної служби Управління освіти провели навчальний тренінг для батьків, де розглядались питання значення формування компонентів мовлення.
26 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Ваша унікальна можливість

У бахмутських старшокласників є унікальна можливість безкоштовно вiдвiдувати заняття, підвищити свій рівень знань та якісно підготуватися до НМТ із кожного обраного предмету.
26 лют. 2024

Триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура»

У межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Рятівник» на знання правил надання першої домедичної допомоги та елементів рятувальних робіт.
25 лют. 2024

Презентація книжки Мирослава Лаюка «Бахмут»

У книгарні «Сенс» (м. Київ) відбулася презентація й розповідь про історію створення книжки репортажів та есеїв Мирослава Лаюка «Бахмут», також відбулось відкриття й обговорення авторської фотовиставки Данила Павлова про наше місто Бахмут