26 бер. 2024

Перемога Бахмутської ЗОШ№12 у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

З 18 березня по 22 березня 2024 року у дистанційному форматі проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», який був організований Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром .

Участь у проєкті «Щастя» директора Бахмутської ЗОШ№12

Директор Бахмутської ЗОШ№12 Інна Астапова взяла участь у тренінгах від всеукраїнського проєкту « Щастя», які відбулися у Львові.

Весняна красуня -2024

Весну часто порівнюють із юною дівчиною, яка втілює в собі красу, чарівність і ніжність. Її усмішка – промінь сонця, що розтоплює сніг і пробуджує природу, вона розносить запах квітів, її голос - це спів солов’я.

#ОсвітніЛокацііВДії Рух- це заряд енергією

Спорт – запорука правильного розвитку підростаючого покоління. Усі знають, що рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі допомагають дитині бути спокійнішою, витривалішою, врівноваженою.
22 бер. 2024

Всесвітній день ляльок у ДНЗ №36 «Теремок»

Традицію Свята лялькарів усього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день усі професіонали й прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря або ляльки.
22 бер. 2024

Підсумки конкурсу «Стройовий впоряд»

20 березня в межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Стройовий впоряд» на знання прийомів, команд і дій під час стройової підготовки.
22 бер. 2024

До уваги учнів та їхніх батьків

Попереду весняні канікули – час для активного відпочинку, коли на вулиці більшає сонця, і вже нікому не хочеться сидіти вдома.
21 бер. 2024

Зустріч з поетесою Надією Танчинець у Бахмутській ЗОШ №12

Сьогодні у Всесвітній день поезії учні 10-11 класів, педагоги, завідувач бібліотеки, директор закладу Інна Астапова, заступник директора Валентина Вітко та методист Управління освіти Інна Міщенко мали чудову нагоду познайомитися з української поетесою Надією Іванівною Танчинець.
20 бер. 2024

Фізики та лірики Бахмутської ЗОШ№12

Чи здатні фізики бути ліриками? Відповідь: однозначно ТАК! Яскравий приклад тому - вчителька фізики, поетеса Надія Іванівна Танчинець
20 бер. 2024

Підсумкове засідання атестаційної комісії в Бахмутській зош№12

Відповідно до плану роботи у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 12 завершилося засідання атестаційної комісії за підсумками атестації педагогічних працівників у 2023/2024 н.р.

18 квіт. 2024
Освітяни Бахмутської ЗОШ№12 взяли участь у тренінгу в Києві
Сьогодні директор школи №12 Інна Астапова та практичний психолог Інна Ткаченко взяли участь у тренінгу «Креативність без чату GPT”, який організувала ГС « Освіторія» у Києві

17 квіт. 2024
Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.