11 бер. 2024

Нехай слова Тараса Шевченка завжди будуть в серці кожного українця!

Тарас Шевченко – це не лише ім'я відомого поета, але й символ України! Він вважається провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який усвідомлював біль і радість свого народу.

Зустріч учнів ЗОШ № 12 з письменницею Євгенією Пірог

У рамках співпраці закладу з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва учні 2-4 класів зустрілися з українською письменницею, автором і куратором Всеукраїнської ініціативи "Додай читання" Євгенією Пірог, яка прийшла на зустріч разом з героями історій з Читаполіса - Читаксою та Мурчителою.

Здобутки до дня народження Шевченка

У 210-й день народження Тараса Шевченка здобувачі освіти та педагоги закладів освіти взяли участь у різноманітних заходах, що сприяли розвитку творчих здібностей учасників освітнього процесу, вихованню любові до національної культури, почуття гордості за Україну, за її національного генія.

Бахмутські керівники на EDCAMP EDUCATOR

9 березня керівники ЗОШ 12 Інна АСТАПОВА,НВК 11 Олена ЛАВРЕНКО,Опитненського ЗЗСО Олена ПЕСЛЯК та заступник директора ЗОШ 5 Ірина КОВАЛЕНКО,стали учасницями афілійованої (не)конференції EdCamp Educator з теми:"ППО в дії:Підтримуємо.Перемагаємо.Об'єднуємо" у м.Київ.
10 бер. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Витвір мистецтва своїми руками

За підтримки освітньої локації Полтавська галерея мистецтв знову зібрала батьків та дітей Бахмутської міської територіальної громади, щоб навчити малювати незвичним способом: процарапування гострим інструментом паперу або картону, залитих тушшю (гуашшю)

Святковий захід "Співана поезія Тараса Шевченка" у ЗОШ №12

рамках співпраці закладу з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва відбувся святковий захід "Співана поезія Тараса Шевченка", який відвідали учні 9-10 класів та педагоги закладу.

Нарада фахівців психологічної служби

Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулася чергова онлайн-нарада фахівців психологічної служби.
7 бер. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний букет для матусі!

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків» педагоги Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Воронцова ( ЗДО «Калинонька»), Юлія Коршун (ЦПРПП), Наталя Полякова (НВК№11) провели з дітьми майстер-клас щодо виготовлення святкової листівки до першого весняного свята – Свята всіх жінок

#ОсвітніЛокаціїВДії "Весняне кафе" в Одесі

Напередодні чарівного весняного свята педагоги Оксана Дудка (ДНЗ №49) та Ганна Онищенко (ДНЗ №31) за підтримки освітнього осередку «З Бахмутом у серці м. Одеса» запросили до «весняного кафе» дітей Бахмутської міської територіальної громади, їхніх мам та бабусь.

Шевченкові дні у Бахмутській ЗОШ№12

У Бахмутській ЗОШ№12 проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка, цього річ ми відзначаємо його 210 річницю з Дня його народження

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини