Калейдоскоп українських пісень та танців в Артемівській школі №24

04.11.15 в Артемівській школі №24 класоводами 4-А класу Валентиною Лисициною і 4-Б класу Тетяною Осьмухою було проведено виховний захід «Калейдоскоп українських пісень та танців».
5 лист. 2015

Вихователі старших груп і вчителі початкових класів обмінялися досвідом формування елементарних математичних уявлень у дітей

4 листопада в дошкільному навчальному закладі №58 «Ясочка» відбулося засідання методичного об’єднання «Градієнт наступності» для вихователів старших груп і вчителів початкових класів, де педагоги обмінялися досвідом формування елементарних математичних уявлень у дошкільника та молодшого школяра.

Мамина пісня

5 листопада 2015 року в 3-А класі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбулося родинне свято маминої пісні.

Вивчаємо англійську мову спільно

У рамках реалізації Статуту школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів адміністрацією Артемівської школи №24 було укладено договір про співробітництво з Горлівським інститутом іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» та визначено напрямки спільної діяльності.
5 лист. 2015

Місячник протипожежної безпеки в дошкільних закладах м. Артемівська

Дошкільний вік – це вік благодатний для навчання, вік, коли дитині все цікаво, коли малюк вбирає в себе отримані знання і віддає їх у вигляді яскравих, емоційних образів.
5 лист. 2015

Відбулася відкрита публічна презентація Артемівської школи І-ІІІ ступенів №2 в рамках державної атестації закладів

На виконання плану проведення атестаційної експертизи навчальних закладів відділу освіти Артемівської міської ради на 2015 рік, з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня 3 листопада 2015 року в Артемівській загальноосвітній школі №2 відбулася публічна презентація навчального закладу в рамках проведення державної атестації.

Літературне свято в Артемівській школі №12

Щорічно 9 листопада у нашій країні відзначається День української писемності та мови.
4 лист. 2015

Міський Центр дітей та юнацтва організував розважально-ігрову програму для дітей

Осіннього дня міський Центр дітей та юнацтва перетворився на територію розваг й запросив усіх бажаючих на розважально-ігрову програму «У пошуках пригод».
4 лист. 2015

Модні акценти розставили вихованці гуртка «МодіЮн»

В останні дні жовтня театр моди «МодіЮн» міського Центру дітей та юнацтва запросив усіх бажаючих на тематичну програму «Модні акценти».

Щоб не трапилось біди

Закінчився місячник з протипожежної безпеки в Артемівській школі №18.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини