Зробити свою школу квітучою

У рамках роботи над проектом «Хай буде квітучою наша люба школа» учні 4-А та 4-В класів Артемівської ЗОШ №12 разом із класними керівниками Галиною Синельниковою та Тетяною Трегубенко у тісній співпраці з батьками висадили на території школи 25 кущів декоративних рослин.

Вогонь не пробачає помилок

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.
22 жовт. 2015

Учні Артемівської школи №24 – учасники Міжнародної науково-практичної конференції

Учні 11 класу Артемівської школи №24 Юлія Ткаченко та Сергій Кришталь разом із науковим керівником, учителем історії та правознавства Світланою Логіновою стали учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Студенти та молодь – науці ІІІ тисячоліття», яка проходила в Донецькому університеті економіки та права.

Місячник пожежної безпеки в Артемівській ЗОШ №24

Комплексна безпека учасників навчально-виховного процесу - це сукупність заходів школи, здійснюваних у взаємодії з правоохоронними структурами, державноінспекціі, лікувальними установами, пожежною частиною та громадськими організаціями, які сприяють готовності колективу школи та учнів до раціональних дій у надзвичайних ситуаціях.

У гості до майстринь

22 жовтня учителями початкових класів Артемівської школи №24 Любов’ю Горбачовою і Наталею Коваленко проведена екскурсія до виставочної кімнати творчої майстерні «Оберіг» при міському Народному домі.
22 жовт. 2015

Майстер-клас Студії Дизайну та Моделінгу «Sharm»

У Соледарському Центрі дітей та юнацтва був проведений майстер-клас для гуртківців Студії Дизайну та Моделінгу «Sharm».
21 жовт. 2015

Перші результати Всеукраїнських предметних олімпіад шкільного етапу

З 06.10.2015 по 21.10.2015 на базі навчальних закладів проводився І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2015-2016 навчального року з 18 базових дисциплін та комплексна олімпіада «Юний ерудит» для учнів початкових класів за текстами завдань міського методичного кабінету.

Проведено ІІ міську олімпіаду «Юні знавці природи» для учнів 3-4 класів

Початкова школа – це фундамент майбутнього життя кожної маленької людини.
21 жовт. 2015

Фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені»

В рамках проведення Тижня початкової школи, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради у Соледарській школі №14 пройшов шкільний фотоконкурс «Я - в Україні, Україна - в мені» для учнів 1-4 класів.

Кубок ім. М. Кибальчича в Артемівську

В рамках Всеукраїнської акції, спрямованої на інтелектуальне самовдосконалення молоді, яку організував департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, на Коропщині відбулись змагання з ракето-модельного спорту на кубок Миколи Кибальчича.