11 лист. 2015

Святкуємо День української писемності та мови

З нагоди святкування Дня української писемності та мови в Артемівській школі №18 пройшов креативний конкурс «Літературно-мовний калейдоскоп», який проводила учитель української мови та літератури Ірина Мироненко.

Українська мова – мова єднання

Згідно річного плану роботи у Часовоярській школі №15 в рамках Тижня української писемності та мови «Там де живе рідна мова – живе український народ!» відбулася низка виховних заходів, присвячених Дню української писемності та мови.

Тиждень української писемності та мови в Артемівській школі №5

В Артемівській школі №5 з профільним навчанням відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Заходи до Тижня української писемності і мови у школі №4

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.
11 лист. 2015

Стартує освітній округ «Перспектива +»

Нова ситуація в суспільстві висуває принципово нові вимоги до вчителя, оскільки лише його творча особистість здатна до оновлення сучасної школи.
11 лист. 2015

Турбота українських військових про дітей пільгових категорій м. Артемівська

До Артемівської школи-інтернату №1 завітали представники зведеного загону «Закарпаття».
11 лист. 2015

В здоровому тілі – здоровий дух!

В рамках мережевої взаємодії, згідно плану роботи на окрузі №1 «СТАРТ», 10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах.
11 лист. 2015

Завершився шкільний етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Завершився І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад».
11 лист. 2015

День української писемності та мови відзначили у навчальних закладах Артемівська

В Україні 9 листопада 2015 року, в день пам'яті Преподобного Нестора Літописця відзначають День української писемності та мови.
10 лист. 2015

Аукціон цінних паперів для педагогів Артемівського НВК №11

У рамках експерименту в Артемівському НВК №11 створені три динамічні групи, які об’єднують педагогів різного фаху.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.