Щоб не трапилось біди

4 лист. 2015
Закінчився місячник з протипожежної безпеки в Артемівській школі №18.

Активна робота велась з учнями щодо профілактики нещасних випадків з вогнем. Залучені до виховного процесу вчителі, батьки, пожежники, особливу увагу приділяли формуванню в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил протипожежної безпеки. В рамках місячника були проведені: бесіди, вікторини, віртуальні подорожі, конкурси, та екскурсії. Яскравим виявилось знайомство учнів початкової ланки з протипожежною технікою. Їм випала нагода потрапити до пожежної частини, посидіти в червоній машині, на власні очі побачити, які дії виконують спеціалісти при тушінні вогню та ще й розпитати про щось цікаве.

Свої емоції, враження від зустрічі діти виплеснули в малюнках, які ще довго нагадуватимуть про вражаюче знайомство та про те, як треба поводитись, щоб не трапилось біди.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.