Разом до успіху: ключові питання та рішення

26 квіт. 2024
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

З метою ведення ділової документації до вимог чинного законодавства  було здійснено головним спеціалістом-юрисконсультом Аліною Нариковою вибірковий моніторинг оформлення кадрових наказів, наказів з основної діяльності, їхньої реєстрації; вказані основні помилки та надані рекомендації щодо усунення та недопущення в подальшій роботі.
З нового навчального року учні 6 класів НУШ перейдуть на базовий цикл загальної середньої освіти. З цією метою директор  центру професійного розвитку педагогічних працівників КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Наталя Томачинська проаналізувала готовність педагогічних колективів продовжувати впроваджувати державний стандарт базової середньої освіти. Під час аналізу виявлені питання, на які варто звернути увагу при підготовці до роботи в 7 класах НУШ.
Сьогодні актуальним є формування знань, поглядів, переконань учнів та вихованців в системі екологічного виховання. Про це говорила Людмила Анісімова, спеціаліст Управління освіти, підкреслюючи важливість роботи в даному напрямку.
  Незабаром закінчення навчального року. Про основні аспекти завершення року розказала заступник начальника Анна Артюхіна. Звернула увагу на важливість дотримання порядку вимог щодо оцінювання та переведення учнів на наступний рік навчання.
Директори ЗОШ №2 Ольга Біленко та ЗОШ №18 Олександр Пойда поділилися досвідом, як працюють над формуванням мережі на наступний навчальний рік,  які заходи з цією метою  планують і уже проводять.
Підсумувала нараду Оксана Карпець, яка окреслила завдання щодо роботи в травні-червні, звернула увагу на те, що попри складні умови  роботи наші педагоги  та учні досягають високих результатів. Кожна наша перемога – шлях до великої Перемоги.

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги