До Дня української мови в Соледарському Центрі дітей та юнацтва

У Соледарському Центрі дітей та юнацтва керівником гуртка Наталею Тищук була проведена вікторина «Вічне слово»
6 лист. 2015

Огляд-конкурс класних куточків з національно-патріотичного виховання

В Артемівській школі №7 було проведено огляд-конкурс класних куточків з національно-патріотичного виховання.

Тиждень української писемності та мови в Артемівській школі №2

Предметний тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, в Артемівській школі №2 кожного року відбувається якось особливо, по-новому.

Тиждень енергозбереження в Артемівській школі №5

Протягом тижня з 2 по 6 листопада 2015 року в Артемівській школі №5 проведено низку заходів, спрямованих на навчання учнів заощадливому використанню енергії в побуті.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в Артемівській школі №2

Відповідно до плану роботи відділу освіти протягом жовтня 2015 року в Артемівській школі №2 було проведено місячник шкільних бібліотек.
6 лист. 2015

Заняття-вікторина в дошкільному закладі «Рябінушка»

В рамках мережевої взаємодії, згідно плану роботи на окрузі №1 «СТАРТ», 5 жовтня 2015 року з метою закріплення знань дітей про збереження та зміцнення здоров’я було проведено заняття-вікторину «Здоровим бути круто!».
6 лист. 2015

Тиждень безпеки у «Сонечку»

Головним із завдань організації життя дітей у дитячому садку є охорона їх психічного і фізичного здоров'я. Саме це завдання було основоположним при організації Тижня безпеки в дитячому садку №24, який проходив з 2 по 6 листопада.

Вчаться зберігати енергоресурси учні Артемівської школи №12

З 2 листопада в Артемівській школі №12 проходить Тиждень енергозбереження, оголошений відділом освіти Артемівської міської ради.

Загальношкільна батьківська конференція в Артемівській школі №12

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними і необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.
6 лист. 2015

Керівники навчальних закладів відділу освіти Артемівської міської ради підвели підсумки роботи за вересень-жовтень

Відповідно до плану роботи відділу освіти відбулась чергова нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти Марина Рубцова.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.