Калейдоскоп українських пісень та танців в Артемівській школі №24

5 лист. 2015
04.11.15 в Артемівській школі №24 класоводами 4-А класу Валентиною Лисициною і 4-Б класу Тетяною Осьмухою було проведено виховний захід «Калейдоскоп українських пісень та танців».

Учні читали вірші про рідну Батьківщину, солов’їну українську мову, співали українські пісні, переглянули відеофільм «Гопак». А потім всі разом викоали цей танок в національних костюмах. Діана Черномаз та Анастасія Мінаєва розповіли про величну цінність людей України – мову та українську пісню.

Школярі зрозуміли, що люди України працьовиті, гостинні й дуже люблять пісні, які супроводжують їх все життя, що треба берегти та збагачувати спадщину свого народу.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.