Міський Центр дітей та юнацтва організував розважально-ігрову програму для дітей

4 лист. 2015
Осіннього дня міський Центр дітей та юнацтва перетворився на територію розваг й запросив усіх бажаючих на розважально-ігрову програму «У пошуках пригод».

Учасники заходу поринули в святкову атмосферу веселої музики, пісень, ігор та загадок, розіграшів, конкурсів і сюрпризів. Кожна дитина могла грати, танцювати, відпочивати й пізнавати щось нове.

Учасники розважально-ігрової програми отримали неповторні враження, емоції та корисні знання, а батьки змогли відпочити й помилуватися своїми дітлахами.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.