Всеукраїнський диктант національної єдності в Артемівській школі №5

9 листопада, у День української писемності та мови, учні ЗОШ №5 взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

День писемності та мови в дошкільному закладі №48

Мова народу – невичерпне джерело розумового розвитку дитини, скарбниця всіх знань, безцінний дар, який треба шанувати як батька і матір, родину і Батьківщину.
10 лист. 2015

Святкування Дня української мови та писемності в дошкільному закладі №39 «Кульбабка»

9 листопада в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №39 «Кульбабка» відбулося святкування Дня української мови та писемності з метою пробудження в дітей почуття національної гідності, поваги до всього українського, бажання розмовляти українською мовою, виховання любові до державної мови.
10 лист. 2015

Бринить, співає, наша мова, чарує, тішить і п’янить

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!
10 лист. 2015

Плекаймо мову рідну колискову!

До Дня української писемності та мови в 6 класі Артемівської школи №7 пройшов виховний захід «Плекаймо мову рідну колискову!».
10 лист. 2015

Заходи до Дня української писемності і мови в кімнатах школярів

9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови.

Учні Артемівського НВК №11 випробовують свої сили у шкільному конкурсі

Учні 3-11 класів Артемівського НВК №11 взяли участь у XVІ Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика.
10 лист. 2015

Семінар для психологів шкіл м. Артемівська

Наприкінці жовтня пройшов семінар для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів «Роль, місце та основні функції практичного психолога щодо учнів, які потребують підвищеної педагогічної уваги», організований Центром практичної психології і соціальної роботи.
9 лист. 2015

Міський фестиваль-конкурс української пісні «Рідна мова солов’їна» в Артемівську

Щира любов до української пісні зібрала близько 40 талановитих виконавців у Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва
9 лист. 2015

Акція «Перетворимо школу на квітучий сад» у Соледарській ЗОШ №14

З приходом осені, на подвір’ї школи додається немало роботи.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.