«Світлиця талантів» підводить підсумки

28 жовтня на базі міського методичного кабінету відбувся очний етап міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів».
30 жовт. 2015

Засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників»

27 жовтня у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №42 відбулося засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників».

Конкурс читців "З Україною в серці" у Соледарському ЦДЮ

28 жовтня 2015 року в Соледарському центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс читців "З Україною в серці", приурочений до 71-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Свято «Дари осені» для вихованців гуртків Соледарського Центру дітей та юнацтва

Осінь – це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом.
29 жовт. 2015

Відбувся міський конкурс «Юні дарування»

В Артемівському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Юні дарування», організаторами якого були відділ освіти Артемівської міської ради і позашкільний заклад, на базі якого пройшов захід.
29 жовт. 2015

Вихованці міського Центру дітей та юнацтва відвідали Артемівський краєзнавчий музей

Вихованці міського Центру дітей та юнацтва з нетерпінням очікували візиту до Артемівського краєзнавчого музею. Для них було організовано екскурсію в рамках святкування 71-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Святкові події жовтня у Соледарській ЗОШ №14

29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України.
28 жовт. 2015

Шляхи реалізації патріотичного виховання обговорювались на нараді вихователів-методистів дошкільних установ

У жовтні 2015 року у вечірній школі відбулася нарада вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів.
28 жовт. 2015

Організація здорового харчування в центрі уваги освітян міста

Питання організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти залишається на сьогодні одним із найбільш актуальних та заслуговує на особливу увагу.

Участь гуртківців Артемівського ЦТТДЮ у майстер-класі

У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня».

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.