28 жовт. 2015

Волшебница Осень пришла в гости к воспитанникам детсада «Солнышко»

В октябре в детском саду №24 «Солнышко» прошел Карнавал Осени, который доставил детям огромную радость.
28 жовт. 2015

Народні музичні інструменти в практиці роботи музичних керівників дитсадків

Музичний керівник дитсадка №36 Лілія Дергоусова презентувала для своїх колег інтерактивну театралізовану музичну виставу «Котигорошко», у якій взяли участь діти та вихователі старшої і середньої груп

Територія Дитинства – територія радості

У наш час особливу увагу приділяють питанню соціально–особистісного розвитку та вихованню дошкільників.
27 жовт. 2015

Сумісне засідання міських методичних об’єднань вчителів біології, хімії та географії

Згідно з планом роботи міського методичного кабінету на базі Артемівської ЗОШ №5 відбулося сумісне засідання методичних об’єднань вчителів біології, хімії та географії.
27 жовт. 2015

Підсумки міського етапу обласного конкурсу «Донбас заповідний»

Більше ніж півроку тривав обласний конкурс «Донбас заповідний», який проводився за трьома напрямками «Прикладна екологія», «Дослідницький» та «Екотуризм».
26 жовт. 2015

Я - в Україні, Україна – в мені!

23 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського фотоконкурсу «Я - в Україні, Україна – в мені!» для учнів 1-4 класів навчальних закладів Артемівська, Часів Яру, Соледара.
24 жовт. 2015

Визначені переможці міського туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт серед навчальних закладів

У межах обласного краєзнавчого руху «Донбас – мій рідний край» методичним кабінетом відділу освіти Артемівської міської ради організовано та проведено І (міський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт серед навчальних закладів.
24 жовт. 2015

Виставка поробок «Прийшла осінь золота»

Вже стало доброю традицією проводити в Соледарському Центрі дітей та юнацтва виставку поробок «Прийшла осінь золота», тому під час осінніх канікул, така виставка була проведена знову.

Підсумки осінньої спартакіади в Артемівській ЗОШ №5

Масові спортивні заходи в рамках осінньої спартакіади тривали у школі протягом трьох жовтневих днів.
24 жовт. 2015

Учні Соледарської школи №13 разом з військовими висадили «Алею Відродження»

Військові, які дислокуються в місті Соледар Артемівської міської ради ініціювали акцію «Висади «Алею Відродження», на яку відгукнулися Соледарська міська рада, педагогічний та учнівський колективи Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, представники громадськості.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.