Літературне свято в Артемівській школі №12

4 лист. 2015
Щорічно 9 листопада у нашій країні відзначається День української писемності та мови.

Саме з цієї нагоди 4 листопада, напередодні свята, в Артемівській школі №12 з учнями 5-А класу було проведено літературне свято «Співуча і дзвінка наша мова». Підготувала та провела захід класний керівник 5-А класу, учитель української мови та літератури, Ольга Жиліна.

Учні декламували вірші українських письменників, присвячені рідній мові, лунали українські пісні, а наприкінці свята відбулась вікторина «Знавці української мови».

Мова — це живий організм, вона розвивається за своїми законами, тому завдання школи - берегти цей нетлінний скарб, навчати дітей любити та поважати свою мову.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.