Болдинська осінь в Артемівській школі №24

Учителем російської мови та літератури Артемівської школи №24 Антоніною Шиловою було проведено відкритий виховний захід у формі літературної вітальні «Болдинська осінь».

Відкритий урок у 1 класі Соледарської ЗОШ №14

У рамках Тижня початкових класів у 1 класі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 класним керівником Вікторією Лозовою було проведено відкритий урок з читання за темою «Закріплення букви «ве». Доповнення речень словами із звуком «в».

Свято української писемності та мови в Артемівській школі №5

9 листопада вся країна відзначає День української писемності та мови. Учні Артемівської школи №5 також вшанували цю дату та стали учасниками свята «Квітни, мово наша рідна».
9 лист. 2015

Майбутнє кожної країни - це діти

Головна мета будь-якої держави – піклування про підростаюче покоління, його навчання та виховання.
9 лист. 2015

Це мова моя, це мова моєї країни

В Артемівській загальноосвітній школі №24 учителем української мови та літератури Юлією Громовою була проведена інтелектуальна конкурсно-розважальна гра «Це мова моя, це мова моєї країни».

Шкільна Рада профілактики негативних проявів серед учнів школи-інтернату №1

В Артемівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №1 відбулося чергове засідання шкільної Ради профілактики негативних проявів серед учнів школи.
9 лист. 2015

Любімо і плекаймо українську мову!

Говорити українською завжди і повсякчас закликали у Соледарському Центрі дітей та юнацтва з нагоди Дня української писемності та мови.
9 лист. 2015

Шкільний конкурс «Диво калинове – чари барвінкові»

У рамках Тижня української мови, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, в Артемівській школі №24 було проведено творчий конкурс «Диво калинове – чари барвінкові» на кращу декламацію поезій про мову.
9 лист. 2015

Тиждень патріотичного виховання в «Дзвіночку» м.Артемівська

У дошкільному навчальному закладі №25 «Дзвіночок» м. Артемівська у рамках патріотичного марафону пройшов тиждень педагогічної майстерності з патріотичного виховання.
9 лист. 2015

Свято української мови в навчально-виховному комплексі №29 «Барвінок»

Виховання в учнів культури мови, поглиблення знань з історії писемності та мови, розвиток творчих здібностей є найголовнішим завданням учителів початкової ланки.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.