Вихователі старших груп і вчителі початкових класів обмінялися досвідом формування елементарних математичних уявлень у дітей

5 лист. 2015
4 листопада в дошкільному навчальному закладі №58 «Ясочка» відбулося засідання методичного об’єднання «Градієнт наступності» для вихователів старших груп і вчителів початкових класів, де педагоги обмінялися досвідом формування елементарних математичних уявлень у дошкільника та молодшого школяра.

Методист ММК Ірина Нікітіна розпочала засідання з питання вивчення педагогами дитсадка і школи особливостей розвитку дітей на перехідному етапі та окреслила низку питань формування математичної компетенції старшого дошкільника. Разом із вихователем-методистом ДНЗ №42 Оленою Романенко слухачі мали змогу провести паралель і визначити державні вимоги БКДО та Державного стандарту початкової освіти щодо опанування дошкільнятами та молодшими школярами математикою. Вихователь-методист ДНЗ №58 Марина Скоробогатько розповіла про організацію логіко-математичної діяльності за методикою Лариси Зайцевої в дошкільному навчальному закладі. Під час диспуту практичний психолог ДНЗ №58 Ірина Кудлатова допомогла учасникам засідання визначити зміст індивідуального та диференційованого підходів у ході навчально-виховного процесу.

Методику розвиваючого навчання дітей в 1 класі презентувала учитель початкових класів НВК №11 Наталія Савченко. Практикум для педагогів «Правопис цифр» провела учитель початкових класів ЗОШ №18 Ольга Петриченко. І щоб дисграфія не стала серйозною проблемою в період шкільного навчання, як виявити її передумови – надала рекомендації учитель-логопед ДНЗ №58 Тетяна Любченко.

Формат засідання вимагав ретельної підготовки - із особливим задоволенням слухачі переглянули відеозапис заняття з математики в старшій групі «В пошуках математичної шкатулки» під керівництвом вихователя Ірини Колесник. Була організована виставка посібників «Математика для малят», кожний учасник отримав буклети «Дидактичні ігри по попередженню дисграфії у дітей».

Наприкінці засідання педагоги обмінялися досвідом роботи щодо прийомів ознайомлення дітей старшого дошкільного віку та молодшого школяра із задачею, її структурою; прийомів ознайомлення зі складом числа.

Вважаємо, що такі зустрічі допоможуть визначити вихователям і вчителям напрями розвитку, виховання та навчання дітей на кожній наступній сходинці освіти.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.