Вивчаємо англійську мову спільно

5 лист. 2015
У рамках реалізації Статуту школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів адміністрацією Артемівської школи №24 було укладено договір про співробітництво з Горлівським інститутом іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» та визначено напрямки спільної діяльності.

Саме тому 04.11.2015 р. у гості до школярів ЗОШ №24 завітали завідувач кафедри англійської філології Ірина Блинова, доцент кафедри Вікторія Андрущенко, викладач кафедри Анастасія Соколова зі своїми студентами, які підготували цікаву розважальну програму до свята Хеллоуіна.

Весь захід було проведено англійською мовою. Учні мали змогу ознайомитись з історією свята, брали активну участь у вікторинах, конкурсах, відгадуванні загадок. Заключним акордом стало спільне виконання пісні англійською мовою «Ghostbusters».

Студенти подарували всім гарний настрій та приємні сюрпризи. Наступний крок – зустріч на базі інституту.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.