Вихованці гуртка ЦТТДЮ виготовили модель винищувача часів Другої Світової війни

Одне із занять гуртка початкового технічного моделювання Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва було присвячено відзначенню 71 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Компетентнісно орієнтований урок історії педагога Олени Чухлєбової

За результатами очного етапу в V обласному конкурсі «Компетентнісно орієнтований урок історії» Олена Чухлєбова отримала найвищу кількість балів.

Гуселькові пожежники

У рамках місячника з пожежної безпеки, оголошеного відділом освіти, у дошкільному закладі №56 «Гусельки» було проведено низку заходів для запобігання та уникнення побутових возгорань і пожеж.
2 лист. 2015

Красуня Осінь завітала в гості до малят дитячого садка «Світлячок»

Наприкінці жовтня в дитячому садку №54 «Світлячок» пройшли осінні свята та розваги з дітьми всіх вікових груп.
2 лист. 2015

Безпечне майбутнє - пріоритет дитсадка «Сонечко»!

Безпека дітей і дорослих є одним з основних завдань нашого суспільства. Фундамент знань з безпеки життєдіяльності закладається вже в дошкільному віці.
30 жовт. 2015

Актуальні напрями діяльності освітньої сфери розглядались на нараді завідувачів дошкільних навчальних закладів Артемівська

29 жовтня 2015 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Зелені скарби України

Фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим.

Подорож казковим експресом

У жовтні Артемівський міський Центр дітей та юнацтва запросив усіх бажаючих у цікаву подорож «Казковий експрес».

Мітинг у Сквері Бойової слави м. Часів Яр

28 жовтня вихованці Часовоярського Центру дитячої та юнацької творчості провели мітинг, присвячений 71-й річниці визволення України від фашистських загарбників.
30 жовт. 2015

Народні ремесла в роботі з дошкільниками

28 жовтня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 34 «Тополька» відбулося перше засідання клубу «Дивосвіт» для вихователів міста, на якому розглядалась тема «Сучасні аспекти національно-патріотичного виховання дошкільників на засадах ознайомлення з народними ремеслами».

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.