Мамина пісня

5 лист. 2015
5 листопада 2015 року в 3-А класі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбулося родинне свято маминої пісні.

На святі були присутні гості з 3-Б класу, вчителі та найрідніші для дітей люди – мами та бабусі.

Під час заходу школярі знайомилися з колисковими піснями, їх походженням, значенням для майбутньої долі дитини, прослухали колискові пісні інших народів. Класний керівник Наталія Коваленко розповіла про колиску, в якій колись мати колисала свою дитину, бажала їй щастя та долі. Потім слово надали мамам та бабусям. Вони поділилися спогадами про те, які колискові співали вони своїм дітям, що робили, щоб сон малюка був спокійним та солодким. В свою чергу дівчатка, майбутні мами, принесли свої ляльки, на яких мами навчали їх правильно тримати дитинку, колисати та співати колискову. Протягом всього свята діти читали вірші, співали пісень для мами та про маму.

Наприкінці, за давнім українським звичаєм, запалили свічку, щоб її вогник зігрів серця та залишився у кожній душі як символ добра і ніжності. Виховний захід закінчився врученням квітів присутнім матерям.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.