Охорона праці – запорука життя!

26 квіт. 2024
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці та з метою привернення уваги до питань охорони здоров᾿я та безпеки праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням під час дистанційної роботи в умовах воєнного стану в закладах дошкільної освіти Бахмутської територіальної громади з 22 по 28 квітня 2024 року пройшов Тиждень охорони праці  за темою: «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці».

З  педагогами закладів дошкільної освіти були проведені сучасні форми роботи з охорони праці, направлені на збагачення знань, умінь та навичок: оперативні наради при керівникові, інструктажі з працівниками: «З охорони праці під час дистанційної роботи в умовах воєнного стану (бойових дій)», «З охорони праці під час дистанційної роботи з комп’ютером, принтером та іншою оргтехнікою», квест «Абетка безпеки від А до Я», інтерактивна вправа «Знайди порушення», тренінг «Знай, умій, дотримуйся», онлайн-вікторина «Безпека в запитаннях і відповідях», бесіда-презентація «Гігієна праці педагогів», здійснено тестування працівників за темою «Охорона праці».

Охорона життя і здоров’я працюючих - національне багатство держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.