Нарада фахівців психологічної служби

Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулася чергова онлайн-нарада фахівців психологічної служби.
7 бер. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний букет для матусі!

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків» педагоги Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Воронцова ( ЗДО «Калинонька»), Юлія Коршун (ЦПРПП), Наталя Полякова (НВК№11) провели з дітьми майстер-клас щодо виготовлення святкової листівки до першого весняного свята – Свята всіх жінок

#ОсвітніЛокаціїВДії "Весняне кафе" в Одесі

Напередодні чарівного весняного свята педагоги Оксана Дудка (ДНЗ №49) та Ганна Онищенко (ДНЗ №31) за підтримки освітнього осередку «З Бахмутом у серці м. Одеса» запросили до «весняного кафе» дітей Бахмутської міської територіальної громади, їхніх мам та бабусь.

Шевченкові дні у Бахмутській ЗОШ№12

У Бахмутській ЗОШ№12 проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка, цього річ ми відзначаємо його 210 річницю з Дня його народження

#ТиЯк? Управління думками

Щодня в нашій голові виникає від 12 до 60 тисяч думок. Наш мозок є більш потужним, ніж будь-який комп’ютер.

ПАМ'ЯТІ ДМИТРА ЧЕРНЯВСЬКОГО.....

5 березня 1992 року народився Герой України, Герой Небесної Сотні, випускник Бахмутської школи №18 Дмитро Чернявський. Сьогодні йому б мало виповнитися 32 роки

#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний хоровод квітів

Саме під такою назвою на освітній локації "З Бахмутом у серці м. Кривий Ріг" пройшов захід для маленьких бахмутян
4 бер. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Театр — це гра і водночас саме життя

березня на дітей, які завітали до освітньої локації Центру підтримки бахмутян у м. Києві, очікувала захоплива ігрова театралізована програма «Червона шапочка та її друзі», яку підготували та провели музичні керівники Ірина Чамор (ДНЗ № 25), Олена Нєвєтрова (ДНЗ № 16), Тетяна Шорохова (ДНЗ № 18) та Олена Охомуш (ДНЗ №31).
3 бер. 2024

Підготовка до нмт з української мови

Продовжуються консультації з української мови в межах підготовки до НМТ в центрі підтримки «З БАХМУТОМ У СЕРЦІ ПОЛТАВА».
1 бер. 2024

Вирішуємо актуальні питання освіти

Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулася чергова нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксани Карпець.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.