Здобутки до дня народження Шевченка

11 бер. 2024
У 210-й день народження Тараса Шевченка здобувачі освіти та педагоги закладів освіти взяли участь у різноманітних заходах, що сприяли розвитку творчих здібностей учасників освітнього процесу, вихованню любові до національної культури, почуття гордості за Україну, за її національного генія.

✅В  обласному фестивалі «Тарас Шевченко: погляд крізь століття» взяли участь 40  педагогів, учнів та учениць, 25 з них  стали переможцями Це вчителі, учні та вихованці  із шкіл 4, 5, 9, 10, 11, 18, 24,  ЦТТДЮ.
✅Команда ЗОШ №7 гідно представила Бахмутську міську територіальну громаду в літературно-мистецькому квесті «Сила Кобзаревого слова: борітеся – поборете!», який проходив на базі освітнього хабу «Донеччина» в м. Києві. Діти мандрували Кобзаревими стежками, виконуючи різноманітні завдання: вгадували полотна Тараса Григоровича; збирали «наплічник» для Кобзаря; досліджували творчий шлях поета; декламували вірші;  слухали пісні сучасних виконавців на слова Тараса Шевченка; фотографували результати своєї роботи.
✅Були запрошені вчителі української мови на «Задушевні розмови про Тарасові вірші: до 210-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка». Приємно відзначити, що серед 14 фіналістів, 3  - з наших шкіл №4 та №10. Педагоги представили детальну розробку фрагмента уроку спілкування з учнями. Замість використання онлайнових сервісів, колеги зробили акцент на діалозі навколо поезій.
Дякуємо всім, хто продовжує брати участь та перемагати, хто презентує  свої роботи, хто долучається  до творчості великого Тараса Щевченка. Вітаємо переможців!

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024