#ОсвітніЛокаціїВДії "Весняне кафе" в Одесі

7 бер. 2024
Напередодні чарівного весняного свята педагоги Оксана Дудка (ДНЗ №49) та Ганна Онищенко (ДНЗ №31) за підтримки освітнього осередку «З Бахмутом у серці м. Одеса» запросили до «весняного кафе» дітей Бахмутської міської територіальної громади, їхніх мам та бабусь.

Першою стравою став салат «Святковий», куштуючи який учасники повинні були із зав’язаними очима відгадати на смак фрукти та овочі. Далі всіх чекав «Сюрприз від шефа» - майстер-клас із виготовлення квітки гіацинту

8 трав. 2024
Заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Бахмутській ЗОШ №12
Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

8 трав. 2024
Підсумки військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році
З метою формування національних цінностей, патріотизму та національної свідомості, ідеалів свободи, соборності та державності з 28.11.2023 року по 01.05.2024 року проведено І (територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура» в трьох вікових групах (молодша вікова група: 6-10 років; середня вікова група: 11-14 років; старша вікова група: 15-17 років).

7 трав. 2024
Підсумки виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Вели-кодні шедеври»
З 5 квітня по 5 травня 2024 року вперше пройшла виставка-конкурс деко-ративно-ужиткового мистецтва «Великодні шедеври», яку організував Бахмут-ський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва (Бахмутський ЦТТДЮ).