29 лют. 2024

Весна надихає!

Ми живемо там, де можна спостерігати за зміною чотирьох пір року. Кожна з них вносить велику різноманітність у наше життя. Проте саме навесні, коли пробуджується природа, починаєш заново жити, мріяти, створювати – весна надихає!
28 лют. 2024

Ми йдемо в 10 клас

В рамках місячника профорієнтації в Бахмутській школі 5 відбулася презентація роботи профільної старшої школи, яку відвідали випускники 9-х класів разом із своїми батьками.
28 лют. 2024

Комунікуємо про інклюзію в Освітньому хабі «Донеччина»

27 лютого 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» проведено засідання дискусійного клубу “Комунікуємо про інклюзію правильно”.
27 лют. 2024

Логопедичний навчальний тренінг для батьків «Допоможіть своїй дитині»

З метою надання цільової консультативної допомоги та відпрацювання практичних навичок фахівці логопедичної служби Управління освіти провели навчальний тренінг для батьків, де розглядались питання значення формування компонентів мовлення.
26 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Ваша унікальна можливість

У бахмутських старшокласників є унікальна можливість безкоштовно вiдвiдувати заняття, підвищити свій рівень знань та якісно підготуватися до НМТ із кожного обраного предмету.
26 лют. 2024

Триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура»

У межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Рятівник» на знання правил надання першої домедичної допомоги та елементів рятувальних робіт.
25 лют. 2024

Презентація книжки Мирослава Лаюка «Бахмут»

У книгарні «Сенс» (м. Київ) відбулася презентація й розповідь про історію створення книжки репортажів та есеїв Мирослава Лаюка «Бахмут», також відбулось відкриття й обговорення авторської фотовиставки Данила Павлова про наше місто Бахмут
25 лют. 2024

Переможець конкурсу «Битва жанрів»

Адміністрація закладу Бахмутської школи №4 від усієї душі вітає вчителя української мови та літератури закладу загальної середньої освіти Валентину Подоляк з перемогою в конкурсі «Битва жанрів»
24 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Подорож у світ старовинних слів

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків» педагоги Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ № 31), Світлана Воронцова ( ЗДО «Калинонька») запросили дітей у подорож старовинних слів.
24 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Цікава наука

Освітня локація "З Бахмутом у серці м. Полтава " долучилася до EcoSchool.

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024