Нехай слова Тараса Шевченка завжди будуть в серці кожного українця!

11 бер. 2024
Тарас Шевченко – це не лише ім'я відомого поета, але й символ України! Він вважається провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який усвідомлював біль і радість свого народу.

Його твори передають духовний заповіт, що передається із покоління в покоління.

Із нагоди 210-тої річниці з дня народження великого Кобзаря в Бахмутському НВК №11 відбулись різноманітні заходи. Школярі молодшої школи переглядали цікаві мультфільми, дізнавались більше про життя Тараса Шевченка та його творчість, а також декламували вірші.  Класний керівник 3-Б класу організував креативний  модернізований виховний захід «Інстаграм Тараса Шевченка», що дозволив дітям побачити його творчість через призму сучасних технологій.

Учні 5-8 класів змагалися у вікторинах,  розшифровували емодзі-рядки поезій Тараса Шевченка та аналізували сучасні пісні на його слова. Учні також активно ділились власними враженнями від творчості Шевченка та виражали свої думки про його вплив на сучасне покоління.

Для школярів старшої школи класними керівниками були проведені уроки-диспути та дистанційні години спілкування з таких тем:  «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», «Нас єднає Тарасове слово», «Тарас Шевченко – феномен доби та геній української нації». Під час проведених заходів учні дійшли висновку про те, що Кобзареве слово, незважаючи на плин років, продовжує торкатися душі кожного українця.

Сьогодні ми відзначаємо Тараса Шевченка як феномен доби та генія української нації. Його слова надихають нас і сьогодні, коли український народ веде боротьбу за свою незалежність. Його твори залишаються актуальними та надійними в змінних часах.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.