Святковий захід "Співана поезія Тараса Шевченка" у ЗОШ №12

7 бер. 2024
рамках співпраці закладу з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва відбувся святковий захід "Співана поезія Тараса Шевченка", який відвідали учні 9-10 класів та педагоги закладу.

Зустріч була неймовірно цікавою, теплою та доброю. Разом спілкувалися про життя та творчість великого українського митця - Тараса Шевченка. Присутні з захопленням слухали вірші у виконанні української поетеси, організаторки літературно-просвітницьких заходів, бібліотекарки Тетяни Яровициної. Особливим було виконання пісень за творами Кобзаря Ігорем Якубовським, завідувачем відділу методично-інноваційної роботи, композитором, автором та виконавцем пісень. Щиро дякуємо за неймовірні емоції!

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги