Зустріч учнів ЗОШ № 12 з письменницею Євгенією Пірог

11 бер. 2024
У рамках співпраці закладу з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва учні 2-4 класів зустрілися з українською письменницею, автором і куратором Всеукраїнської ініціативи "Додай читання" Євгенією Пірог, яка прийшла на зустріч разом з героями історій з Читаполіса - Читаксою та Мурчителою.

Діти дізналися про цікавий проєкт "Читаполіс із галактики Нашекнижжя", який створений для того, аби розбурхати цікавість дітей до читання та створити казковий простір спілкування. Також побачили дуже гарну газету "Новини Читаполіса", яка складається з дитячих дописів. Присутні мали змогу пофантазувати, спробували вигадати особисті незвичайні планети, країни та міста. Дякуємо за цікавезну зустріч, яка кожному дала змогу поринути в дивовижний світ казкових пригод.

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024